Як обережно купити авіаквитки

Купівля авіаквитків була значно спрощена завдяки широкому використанню послуг онлайн-бронювання. Мандрівники можуть порівнювати ціни і маршрути в різних авіакомпаніях, використовуючи сайти онлайн-бронювання, і здійснювати бронювання всього декількома клацаннями миші. Найважливіші навички, які вам знадобляться, це невелика доза інтернет-знань і організаційна обізнаність, щоб заздалегідь планувати кращі тарифи треба замовити авіаквитки Україна.

Image titled Buy Airline Tickets Step 4

1 Зміцнити дати вашої подорожі. Найчастіше попереднє бронювання гарантує, що ви зможете вибрати з безлічі маршрутів і найдоступніших тарифів.
2 Почніть перевіряти тарифи рано. Навіть якщо у вас є загальне уявлення про те, коли буде здійснюватися авіапереліт, непогано б почати ходити по магазинам. Якщо ви плануєте літати в період великих перерв, таких як Різдво або Новий рік, близькість дати вашої подорожі до неспокійним, напруженим дням руху транспорту може вплинути на ваші шанси зіткнутися, пропустити рейс або просто випробувати неприємні відчуття від поїздки. Замовляйте завчасно! [1]
3 Перевірте надійні туристичні сайти. Більшість туристичних сайтів працюють аналогічним чином. Вони запропонують вам ввести пункт призначення і конкретну дату поїздки. Буде створено список, який показує результати по ряду різних авіакомпаній. Результати зазвичай можуть бути організовані за ціною. Ціна може залежати від ряду змінних, включаючи кількість зупинок, аеропорт призначення або вильоту і близькість до дати поїздки. [2]
4 Інший варіант зв’язатися з авіакомпанією безпосередньо. Якщо у вас є авіакомпанія, яку ви віддаєте перевагу, ви можете забронювати квитки онлайн так само, як і на будь-якому з цих туристичних сайтів. Недолік цього методу полягає в тому, що ви не зможете порівнювати ціни або маршрути різних авіакомпаній.
5 Для самого бронювання потрібно діюча кредитна карта, і вам буде запропоновано ввести номер кредитної карти і дату закінчення терміну дії в розділі оплати. Вас також попросять надати відповідну особисту інформацію, таку як повне ім’я, адреса і, можливо, номер паспорта для міжнародних поїздок. Не забудьте взяти з собою кредитну карту, використану для оплати бронювання, в аеропорту! Вас можуть попросити пред’явити кредитну карту, якщо бронювання не підлягає поверненню або для підтвердження особи.
6 Швидше за все, вас запитають, чи хочете ви, щоб вам прийшло підтвердження по електронній пошті. Виберіть, щоб згенерувати це підтвердження по електронній пошті, тому що воно стане в нагоді, якщо вам потрібно буде вказати деталі вашого бронювання. Крім того, електронне підтвердження можна роздрукувати і використовувати в кіосках самообслуговування в аеропорту для реєстрації. Цей крок заощадить вам час і роздратування від стояння в довгих чергах.

ЧИТАЮТ ТАКЖЕ  Кто и когда придумал эскимо?
Загрузка ...
Перейти к верхней панели