7 натуральних продуктів для боротьби з анемією


Анемія – це клінічний синдром, який характеризується зниженням рівня гемоглобіну у крові. Основною причиною розвитку анемії є дефіцит деяких вітамінів та поживних речовин, зокрема нестача вітаміну В12, фолієвої кислоти та заліза.


На жаль, анемія є одним з найпоширеніших розладів, до яких призводить дефіцит поживних речовин. Попри те, що цей синдром може з’явитися у кожного з нас, найчастіше анемію діагностують у дітей та жінок.


Зазвичай анемія супроводжується погіршенням надходження кисню до клітин внутрішніх органів. У сукупності ці дві проблеми мають серйозний негативний вплив на роботу багатьох життєво важливих органів.


Людина, якій діагностували анемію, постійно почувається втомленою. Якщо не займатися лікуванням цього синдрому, з часом він може призвести до розвитку гіпертонії, інфекційних запальних процесів та навіть часткової втрати пам’яті.


Втім, у нас є й хороша новина – у більшості випадків анемію можна легко вилікувати за допомогою натуральних засобів. Все, що вам потрібно буде зробити – це переглянути свій раціон та споживати лише корисні продукти з високим вмістом поживних речовин.


Саме тому у цій статті ми розповімо про 7 натуральних продуктів для боротьби з анемією.
1. Шпинат


шпинат допоможе усунути анемію
Завдяки своїй низькій калорійності та високому вмісту поживних речовин шпинат є одним з найефективніших методів боротьби з анемією.


У ньому міститься велика кількість вітамінів А та групи В, які сприяють зміцненню імунної системи та допомагають боротися з втомою.


Шпинат характеризується високим вмістом заліза, цинку та кальцію, які стимулюють вироблення гемоглобіну, покращують кровообіг та сприяють надходженню кисню до всіх клітин внутрішніх органів людини.


Лише в половині чашки свіжого шпинату (75 г) міститься 20% рекомендованої добової норми заліза.
2. Вівсянка

ЧИТАЮТ ТАКЖЕ  Супрун развеяла очередной миф о пользе и вреде углеводов

Вівсяна крупа характеризується високим вмістом заліза, вітамінів та антиоксидантів, завдяки яким вона є незамінним продуктом для боротьби з анемією.


Завдяки високому вмісту поживних речовин вівсянка сприяє кращому засвоєнню вітамінів та надходженню кисню до клітин внутрішніх органів. Таким чином цей продукт покращує як фізичне, так і психічне здоров’я людини.


Для зменшення симптомів анемії достатньо з’їдати по 2-3 столові ложки вівсянки щодня (приблизно 20-30 г).
3. Яйця


яйця допоможуть при анемії
За умови регулярного вживання яєць ви завжди почуватиметеся здоровими та сповненими енергії.


Яйця містять велику кількість незамінних для організму амінокислот та мінералів, які сприяють підвищенню рівня гемоглобіну та стимулюють вироблення антитіл.


Завдяки своїй високій поживній цінності яйця не лише допомагають боротися із симптомами хронічної анемії, але й зміцнюють волосся та нігті.


Неодмінно включіть яйця до свого раціону. Найкраще вживати цей продукт на сніданок.
Комбінуйте яйця з апельсиновим соком, це допоможе організму краще засвоювати поживні речовини з харчових продуктів.
4. Сочевиця


Безсумнівно, сочевиця повинна бути одним з основних продуктів у раціоні хворих на анемію.


Завдяки високому вмісту заліза сочевиця сприяє виробленню червоних кров’яних тілець та покращує кровообіг.


До того ж, у цій бобовій культурі міститься велика кількість білків та антиоксидантів, які захищають клітини від пошкоджень, спричинених дефіцитом поживних речовин в організмі.


Вживайте сочевицю хоча б три рази на тиждень.
5. Цільнозерновий хліб


хліб допомагає при анемії
Вірте чи ні, але цільнозернові продукти є ефективними натуральними засобами для боротьби із втомою та загальною слабкістю, які часто турбують при анемії.


Вуглеводи, що містяться у цільнозернових виробах, є потужним джерелом енергії для клітин та тканин внутрішніх органів. За умови регулярного вживання продуктів з цільного зерна покращується фізична та розумова активність людини.

ЧИТАЮТ ТАКЖЕ  Перечисляем продукты, вызывающие неприятный запах тела

До того ж, у цільнозерновому хлібі міститься невелика кількість заліза. Саме тому у поєднанні з іншими продуктами цей виріб сприяє зменшенню симптомів анемії.


Їжте цільнозернову випічку на сніданок, доповнивши нею пісне м’ясо, авокадо або фрукти.
6. Печінка


Зазвичай хворим на анемію рекомендують регулярно вживати яловичу печінку.


Саме цей продукт є потужним джерелом легкозасвоюваного заліза, а відповідно, й одним з найефективніших та найпоживніших натуральних засобів від анемії.


Вживайте яловичу печінку щонайменше двічі на тиждень.
7. Гранат


гранат зменшує симптоми анемії
Навіть попри те, що гранати містять незначну кількість заліза, вони мають здатність боротися з анемією та усувати неприємні ознаки цього синдрому.


Гранат характеризується високим вмістом клітковини, калію та інших життєво необхідних мінералів, які не лише поповнюють запаси поживних речовин в організмі, але й сприяють покращенню кровообігу та транспортуванню кисню до клітин.


За умови регулярного вживання гранатів ви не лише поповните запаси енергії в організмі, але й зможете відрегулювати рівень гемоглобіну у крові.


З’їдайте по одному шматочку гранату щодня, або вживайте його у вигляді соку.
А вам коли-небудь діагностували анемію? Якщо так, то радимо не лише виконувати рекомендації лікаря, але й включити до свого раціону усі вищезгадані продукти.


Вживайте їх у помірній кількості, й анемія зникне так само раптово, як і з’явилася.


wworld.com.ua

Источник: https://unasvkysno.ru

Загрузка ...
Перейти к верхней панели